Kauno miesto

 

Marija Garšvienė, LPS „ Bočiai“ Kauno bendrija, pirmininkė.
Adresas : A. Juozapavičiaus pr. 29-5, LT- 45257, Kaunas
Tel. Nr. +370 674 38727, El. paštas: kauno.bociai@gmail.com
Įmonės kodas 135559826
Banko sąskaita : LT51 4010 0425 0001 3444

LPS „ BOČIAI“ KAUNO BENDRIJOS TRUMPA VEIKLOS APŽVALGA

Bendrijos pirmoji ir iki šiol vienintelė pirmininkė – Marija Garšvienė, kuri yra bendrijos steigėja. Ji 2000– aisiais metais buvo įvertinta ir jos biografija, tarp visų iškiliausių Lietuvos politikos, kultūros, mokslo ir kitų sričių atstovų, yra išspausdinta enciklopediniame biografiniame žinyne „Kas yra kas Lietuvoje 2000“.                                                             

    Marija Garšvienė pirmininkė
nuo 1996 metų     

     Šiuo metu Kauno bočių bendrijoje yra 476 nariai. Mūsų veiklos tikslas daug dėmesio skirti senjorų laisvalaikiui, suburti juos aktyviai dalyvauti visuomeninėje ir bendrijos veikloje.

      Kauno bočiai turi liaudiškos muzikos ansamblį „Kaštonas“, kuris savo muzika džiugina ne tik Kauno ir Lietuvos gyventojus, bet yra dalyvavęs Jūrmalos festivalyje. Su labdaros koncertais lankomės pagyvenusių žmonių centruose ir pensionuose Lietuvoje, koncertavome Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Estijoje.     Turime ir linijinių šokių kolektyvą „Astra“. Mėgsta mūsų bočiai keliones po Lietuvą ir užsienį. Vasarą organizuojame pažintines keliones po Lietuvą ir poilsį prie jūros. Rudens ir žiemos sezonu  organizuojamos edukacinės paskaitos, įvairios popietės, kuriuose susirenka bočiai smagiai ir nuoširdžiai pabendrauti. Taip pat organizuojame festivalius. Jau tapo tradicija kiekvienais metais organizuoti renginį bočiams ir kauniečiams „Atmintį išsaugokim“, festivalį „Draugystės juostą“, kuriame dalyvauja daugelis Lietuvos bočių bendrijų, svečiai iš Latvijos. Norėdami įtraukti visus bendrijos narius į veiklą, turime savo darbo planus. Rengiame kulinarijos parodas. Vyksta susitikimai su seimo nariais.

  Kauno bočių bendrijos senjorai, žinodami kokia yra svarbi laisvė, palaiko Ukrainos žmones. Noriai prisidėjo prie paramos akcijos numezgė ir padovanojo Ukrainos kariams virš 400 porų kojinių, kurias perdavėme per Ukrainos ambasadą Lietuvoje.

    2018 metais, minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį Kauno bočių bendrijos pirmininkės iniciatyva, rėmėjų pagalbą buvo pastatytas kryžius Kauno m. VI forto kryžių kalnelyje. 2020 m. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti taip pat yra pastatytas paminklas Kaune, Kryžių kalnelyje. Šiai šventei paminėti buvo surengtas didžiulis renginys Kauno kultūros centre, tačiau karantinas pakoregavo mūsų planus. Renginį teko atšaukti. Atminimo dovanas ir suvenyrus renginio svečiams ir bičiuliams įteikėme asmeniškai.  

   Savo renginių ir švenčių akimirkas fiksuojame savo facebook paskyroje. Daugiau nuotraukų rasite :

  Facebook.com/LPS Bočiai Kauno bendrija

Toliau nuotraukose vaizdai iš renginių ir susitikimų.    

Nuotraukoje : 2018 m. Kauno bočių bendrijos pirmininkė Marija Garšvienė prie paminklo Lietuvos    valstybės atkūrimo 100-mečiui .

Nuotraukoje :  2019 m. Kauno kultūros centras. Akimirkos iš festivalio „ Atmintį išsaugokim“

Nuotraukoje :   2020 m. Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga, valdybos narė Angelė Jokubauskienė, Lietuvos Prezidentui įteikia gerumo angelą.

Nuotraukoje : 2020 m. Ukrainos ambasada Lietuvoje. J.E. ambasadorius ponas Volodymyr Yatsenkivskij. Kauno bočių bendrijos pirmininkė Marija Garšvienė ir valdybos narės, dovanoja Ukrainos kariams numegztas kojines.
Nuotraukoje : Festivalis „ Draugystės juosta“ koncertuoja liaudiškos muzikos ansamblis „Kaštonas“
Nuotraukoje :  2019 m. Kauno bočiai Rygoje, svečiuojamės pas Latvijos lietuvius.

© LIETUVOS BOČIAI. 2022. Visos teisės saugomos.