Radviliškio

 

Rimantė Marytė Radavičienė, LPS “Bočiai” Radviliškio r. bendrija, pirmininkė
Adresas: Maironio g. 10, LT- , Radviliškis
Įmonės kodas: 171462533
Tel. Nr. +370 678 48 364, el. paštas: rimentebociai@gmail.com

Trumpai apie pensininkų bendriją „Radviliškio bočiai“

Pensininkų bendrija „Radviliškio bočiai“ įregistruota 1995m. gegužės mėn.10 dieną, adresu Maironio g.10 (kultūros centras). Ypač puikiomis sąlygomis čia gyvename jau dvidešimt šešerius metus, turime geras patalpas ansamblio repeticijoms, vakaronėms ir galimybę priimti net du šimtus  svečių. Radvilškio Bočių bendrijos pagrindinė veikla – pažintinės ir poilsinės kelionės. Kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį vyksta teminės vakaronės, į kurias kviečiami gydytojai, vaistininkai, rajono įdomūs žmonės, politikai. Dalyvaujame įvairiose talkose, prižiūrime ir tvarkome vienuolika apleistų kapų. Vėlinių dieną pagerbiame išėjusius anapilin savo narius, uždegdami žvakeles ir pabūdami su jais tyloje. Mažai yra vietų Lietuvoje ir Latvijoje, kurių nežinotų bendrijos nariai. Esame susipažinę su  Norvegija, Švedija, Suomija, Austrija, Šveicarija, Vokietija, Čekija, Ispanija, Portugalija ir t.t.

2020m.rugpjūčio 21d. (pavėluotai dėl pandemijos) atšventėme savo 25-ąjį gimtadienį. Šventėje dalyvavo Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Pakruojo, Pasvalio, Utenos, Kelmės bočių meniniai kolektyvai. Tai buvo puiki šventė, kuria pasidžiaugė ir LPS Bočiai pirmininkas Kajetonas Šliogeris ir visi dalyvavusieji.

2021m.tikimės,kad bus pasibaigusi pandemija ir radviliškiečiai galės sukviesti savo bičiulius į 15-ąjį renginį „Tėvų namai“, skirtą paminėti Motinos ir Tėvo dienoms.

Nuotraukoje: Radviliškio bočiai iškylauja

© LIETUVOS BOČIAI. 2023. Visos teisės saugomos.