Vilkaviškio

 

Aldona Pečelienė LPS “Bočiai” Vilkaviškio bendrija, pirmininkė
Adresas: Bažnyčios g. 4, LT-70110, Vilkaviškis
Tel. Nr. +370 64139412. El. paštas: keivalerija@gmail.com
Įmonės kodas 185482243
Banko sąskaita: LT667181000002462556

MŪSŲ PRAEITIES IR DABARTIES VEIKLA

1997 metais Vilkaviškio miesto grupė aktyvių žmonių susibūrė į kolektyvą įdomiai ir prasmingai praleisti savo laisvalaikį drauge. 1999 metų liepos mėnesio 01 dieną kolektyvas įteisino savo veiklą įregistruodamas registrų centre kaip LPS „Bočiai“ bendriją. Pirmąja bendrijos pirmininke išrinkta Jolanta Bernotienė. Bendrijos pirmininkėmis buvo rinktos ir aktyviai dirbo Birutė Zubavičienė, Aldona Balčiūnienė bei Luiza Bilickienė. Nuo 2006 metų iki dabar LPS „Bočiai“ Vilkaviškio bendrijai vadovauja Aldona Pečelienė.


2020 metų sausio mėnesio 01 dienai šioje bendrijoje būrėsi 39 nariai. Bendrijos veikla visų pirma orientuota pagyvenusių žmonių problemoms spręsti, o antra, turiningai praleisti laisvalaikį. Džiaugiamės esamu mišriu vokaliniu ansambliu, kuris įvairia koncertine programa džiugina ne tik savo bočių kolektyvo narius, bet ir atvykstančius pas mus svečius iš savo bei kaimyninių rajonų. Be to šis ansamblis aktyviai dalyvauja išvykose ir susitikimuose su kitų kaimyninių ir tolimesnių rajonų bočių kolektyvais. Ilgametė bendrijos draugystė tęsiasi lig šiol su bendrijomis „Bočiai“iš kitų rajonų, kaip iš Simno, Kauno, Vilniaus, Druskininkų, Birštono, Šakių ir Kazlų Rūdos senjorų klubu. Lankome vieni kitus, dalinamės patirtimi bei apsikeičiame koncertinėmis programomis.

Puoselėjamos gražios tradicijos, sukviečiant savo narius kartą per mėnesį į susirinkimus, švenčiamas Valstybines bei religines šventes, temines popietes. Visada pasveikinami tą mėnesį gimusieji nariai. Ypač visų laukiamos senųjų metų palydos su specialiai paruošta naujametine programa, Kalėdų seneliu, Snieguole ir dovanėlėmis.


Ypatingą dėmesį skiriame susirgusiems bendrijos nariams ar ištikus nelaimei. Kasmet, minint mirusiųjų dieną, vykstame į kapines pagerbti anapilin išėjusių savo narių malda bei žvakelės šviesa.

Dalyvaujame įvairiose projektinėse veiklose: organizuojame ekskursijas, aplankydami gražiausius Lietuvos kampelius, o atsiradus finansinėms galimybėms, retsykiais nuvykstame į kaimyninę Lenkiją.

Aldona Pečelienė LPS „Bočiai“Vilkaviškio bendrijos pirmininkė

Nuotraukose LPS “BOčiai” Vilkaviškio bendrijai brangios akimirkos.

© LIETUVOS BOČIAI. 2021. Visos teisės saugomos.