Raseinių

 

Dalytė Raudonienė, LPS “Bočiai” Raseinių bendrija, pirmininkė
Adresas: Maironio g. 38, LT- 60151,60151, Raseiniai
Įmonės kodas: 193005195
Tel. Nr. +370 686 03 946, el. paštas: d.raudoniene@gmail.com
Banko sąskaita LT734010041400051866 Luminor DNB

Mūsų praeities ir  dabartinė veikla

1995 metų lapkričio mėn. 15 d.  mūsų rajono aktyvių žmonių grupelė susibūrė į kolektyvą  ir pradėjo prasmingai praleisi savo laisvalaikį .

Pirmuoju bendrijos pirmininku buvo išrinktas energingas, sumanus  Vytautas Matjošaitis, kuris ir pradėjo bendrijos veiklą. Vėliau pirmininkėmis  buvo išrinktos ir aktyviai, sumaniai dirbo Elena Ivoškienė, Eleonora Audarienė, Janina Bagaslauskienė, Veronika Kučinskienė. Išskirtinai paminėtina labai  aktyvi, sumani, suprantanti  bočelių gyvenimą bei užjaučianti  kiekvieną iš mūsų Irena Rumšienė . Nuo 2017 m.iki dabar LPS „Bočiai“Raseinių bendrijai vadovauja  Elytė Pužaitienė.

2020 metų sausio 1 dienai bendrijoje būrėsi  85 nariai. Bendrijos veikla daugiausia orientuota pagyvenusių žmonių  turiningai ir linksmai praleisti laisvalaikį. Turime  mišrų vokalinį ansamblį, kuris garsina mūsų bendriją kaip šaunus, aktyvus kolektyvas. Džiaugiasi jų dainomis ne tik mūsų bendrija, bet dainorėliai yra kviečiami  į kitas bendrijas, kaimų bendruomenes, palaiko glaudžius ryšius su Raseinių neįgaliųjų draugija.

Vietoje nesėdime , važinėjame po visus Lietuvos kampelius, aplankyta jau labai daug kaimyninių ir tolimesnių rajonų bočiai.

Bočelių taryba  susirenka ir aptaria, kas dar neaplankyta , jau sunku ką ir berasti, kur nebūta. Kad ir šiemet nors daug  keliauti neleido užklupusi pandemija buvo aplankytas Klaipėdos jūrų muziejus, delfinariumas, keliauta Panemune, grožėtasi  jos vaizdais, aplankyti piliakalniai. Mūsų nariai labai megsta keliauti  ir į gamtos kampelius. Kur, jeigu ne gamtoje, randi viską, kas miela širdžiai, paukštelių čiulbesį ir giesmes, upelio čiurlenimą, neapsakomai vaizdingą Lietuvos gamtą.

Laikomės savo tradicinių švenčių, tai Šv. Kalėdos, Šv.Velykos, Naujieji metai, Užgavėnės, Žolinės šventė, Joninės. Didžiausia mūsų šventė kada susirenkame  į pagyvenusių žmonių dienos paminėjimą, kurios metu pasveikiname ir įteikiame po mielą dovanėlę tų metų jubiliatams.

 Į šventes pasikviečiame ir kitų rajonų bočelius,  rajono vadovus, seniūnijos atstovus, seimo narius, rėmėjus. Šventėse gerą nuotaiką palaiko mūsų ir svečių skambi muzika ir dainos, pačių suneštos vaišės ir nuoširdus bendravimas.

Elytė  Pužaitienė     LPS „BOČIAI“ Raseinių bendrijos pirmininkė

Pridedame keletą savo švenčių ir ekskursijų akimirkų.

Nuotraukoje: Raseinių bočiai šokių sūkuryje per Žolinės šventę
Nuotraukoje: Žolinės šventė su Jonavos bočeliais
Nuotraukoje; aktyviausios senjorės
Nuotraukoje: plaukiame Nemunu
Nuotraukoje; Šv. Kalėdų šventė: Kalėdų senelis Nijolė Karabinienė, bendrijos pirmininkė Elytė Pužaitienė ir snieguolė Bronislava Grabauskienė./
Nuotraukoje: ekskursija į Klaipėdos delfinariumą
Nuotraukoje: Bočių tarybos nariai
Nuotraukoje: Joninių šventė
Nuotraukoje: Genovaitė Kulikauskienė ir Bronislava Grabauskienė su savo rankų darbo gaminiais rudenėlio mugėje.
Nuotraukoje : mini spektaklis “Čigoniškos sužadėtuvės”
Nuotraukoje: Joninių šventėje bendrijos pirmininkė Elytė Pužaitienė su svečiais.
Nuotraukoje: Šv. Velykų šventė su Velykų bobute Danguole Dūdiene.
Nuotraukoje: Antaninių šventė su svečiais
© LIETUVOS BOČIAI. 2024. Visos teisės saugomos.