Varėnos

 

Janina Čepulienė LPS “Bočiai” Varėnos bendrija, pirmininkė
Adresas: Basanavičiaus g. 17, LT-65189, Varėna
Tel. Nr. +370 61035800. El. paštas: vandaaleks@gmail.com
Įmonės kodas 185482243

Pagyvenusių žmonių ansamblis „Šarma“

Prieš 20 metų Varėnos pensininkų bendrija „Bočiai“ susibūrė prie Varėnos kultūros centro. Tai pagyvenusių žmonių iniciatyva suburtas kolektyvas. Jame išryškėjo dvi srovės – tai kultūros puoselėjimas ir bendrijos narių rūpinimasis tiek buitiniais, tiek dvasiniais reikalais.

Kultūros puoselėtojas – įkurtas „Bočių“ bendrijos ansamblis „Šarma“, kuris  vykdo savo misiją rajono mastu. Ansamblis aktyviai dalyvauja rengiant šventes, valstybinių datų , kituose rajono renginiuose. Šio ansamblio repertuare vyrauja daugiau etnografinio pobūdžio dainos, romansai ir baladės. Ansamblio moterys bendrauja su visais Lietuvos „Bočių“ bendrijos nariais – važiuoja pačios į jų renginius ir kviečia pas save.

Pagyvenusių žmonių ansamblis „Šarma” įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose rengia savo koncertus,  dalyvauja įvairiose šventėse. Ansamblis nuolat lankosi ir koncertuoja globos namuose, mokyklose, organizuoja pagyvenusių vienišų žmonių laisvalaikį. „Mes dirbame su įkvėpimu dainai, tradicijai, išlaikome ir puoselėjame lietuvių tautos papročius“ – sako ansamblio vadovė Gražina Kuodienė.

Nuotraukoje: Varėnos pagyvenusių žmonių ansamblis „Šarma”

© LIETUVOS BOČIAI. 2024. Visos teisės saugomos.